CityLiner Class
Model 360°

Foto / video

Elektrobicykel vyššej triedy pohodlia a výkonu.

Nový model nízkonástupového elektrobicykle AGOGS CityLiner sme pomenovali "CLASS", čo vyjadruje najvyššiu kvalitu, výkon a dizajn bez kompromisov, stále však za veľmi atraktívnu cenu v porovnaní s konkurenčími značkami elektrických bicyklov v tejto triede. 

 

 
 
CityLiner Class je stvorený pre vzpriamenú jazdu po meste, ale vďaka uzamykateľné vidlicu RST Neon s nastaviteľným prepätím pružiny a nastaviteľným odpružením sedlovky je dobre použiteľné aj na výlety po horších cestách. 
 
Nová konštrukcia robustnho hliníkového rámu so zosilnenými nosnými časťami a inovovaný elektromotor so špičkovým výkonom 500W umožnil zvýšiť reálnu nosnosť elektrobicykle až na 125 kg pri zachovaní priemerného reálneho dojazdu s najvyššou asistenciou 65 km (maximálny dojazd s nižšou voľbou asistencie v mierne zvlnenom teréne terénu je okolo 100 km). 
 
Batérie modelu Class je tvorená lithium-ion články SONY® Konion Hi-Power s kapacitou 400Wh, ktoré sa vyznačujú vysokým výkonom v záťaži a obdivuhodnú životnosťou, ktorá predstavuje približne 25 tisíc najazdených kilometrov. Batéria nemá kľúčik a automaticky sa uvedie do spánkového módu, ak sa elektrobicykel nepoužíva (A tým podstatne šetrí svoju kapacitu). Popri základnej kapacity 400Wh možno objednať XL batériu s kapacitou 530Wh pre dlhé trasy. 
 
Elektrobicykel Agogs CityLiner Class sme vybavili dizajnovým osvetlením značky Spanninga - predné svetlo navyše s funkciou automatického svietenia podľa úrovne okolitého osvetlenia. Blatníky z odolného plastu sú potom vybavené reflexným prvkom pre ešte vyššiu bezpečnosť na ceste po zotmení. 
 
Farebné prevedenie rámu je ladené do snehovo bielej s okrovými prvky alebo lesklo čierna s červenými prvky. Výbava modelu CityLiner Class je skutočne nadstadardní a zahŕňa kožené držadlá, pohodlné široké a anatomicky tvarované sedadlo s úchopovým madlom, alebo značkové plášťa s ochranou proti defektu as reflexným pruhom. 
 
Výbavu AGOGS CityLiner Class môžete ďalej konfigurovať. Naši partneri Vám ponúknu širokú škálu doplnkov (košíky, uzamykateľné kufre, brašne, detské sedačky, zámky ...). 
 

Pustite si detailné predstavenie modelu CityLiner Class

Batérie Li-Ion SONY Konion V3 Hi-power 36V / 11Ah (400Wh) alebo XL 36V / 14.5Ah (530Wh); 36V / 16Ah (600Wh), vo farbe rámu bicykla, vyberateľnú so zámkom, Spánkový mód
Motor Bafang Htype 250W (500W max.), Bezkartáčový v zadnom náboji, Elektronické ovládanie s 6 stupňami (6-27 km / h) + Boost
Prešmykač Shimano SORA, 8 rýchlostí (13T - 34T zubov).
Kola Ráfik: 26 "Alexrims ACE17, Plášte: Kenda E-bike 1088, 1.75", odolné proti prepichnutiu
Odpruženie Tlmič RST Neon na prednú vidlicu, uzamykateľný, 60mm. Odpružené sedlo.
Brzdy Tektro 857 ALS V-brake
Špeciály Agogs tlačidlo BOOST; 3A Rýchlo-nabíjačka; 25 kg nosič a integrovaným LED svetlom; osvetlenie Spanning predného osvetľovacieho snímači; sedlo VELO Royal gélové s držadlom; anatomické rukoväte z pravej kože; Dlhé ABS blatníky s reflexnému pásky;
Sensor Bafang rýchlostný senzor, integrovaný (32 IPR)
Ovládanie PIN chránený multifunkčná LED-podsvietený programovateľný LCD display s USB výstupom a až 9 jazdnému módy.