AGOGS Gust Woman

Odporúčaná cena:

€ 1 672,00
€ 1 382,00 bez DPH

Foto / video

Elektrický bicykel stvorené pre celodenné cesty po meste a aj dlhé výletné trasy

Tracer Trek je trekingový elektrobicykel, ktorý je špeciálne konštruovaný pre Vaše príjemné cestovanie. Kapacita jeho batérie vás nesklame na cestách do práce ani na dlhých výletoch.
 
Tracer Trek je vybavený kolesami s priemerom 28 palcov a vďaka tomu lepšie drží stopu a kladie veľmi nízky valivý odpor. Zvolené plášťa sú univerzálne do terénu aj na ceste.
 
Samotné elektrobicykel je dielmi špeciálnej konštrukcii rámu váži len mierne cez 19 kg, uvezie ale jazdcov s hmotnosťou až 125 kg. Môžete si vybrať z dvoch veľkostí rámov - 19 a 21 palcov, čo je ideálne pre osoby medzi 160 až 195 cm (ale vieme bicykel upraviť aj pre dlháňov).
 
Výbava elektrobicykle zahŕňa 10tich rýchlostný prehadzovač Shimano Deore, uzamykateľnú vidlicu RST Sofi a výškovo nastaviteľný predstavec značky Promax, CNC obrobený dvojitý kryt prevodníka pre perfektné vedenie reťaze. Elektrobicykel je vybavené výkonným zadným a predným nezávislým LED osvetlením značky Spanning, dlhými blatníky ABS, stabilným skladacím stojanom na zadnej stavbe a penovými držadlami.
 
Pohyb jazdca - šliapanie - sníma kadenční sensor od nemeckej firmy FAG integrovaný v stredovom zložení. Užívateľ elektrobicykel ovláda prostredníctvom odolného podsvieteného displeja na riadidlách, ktorý umožňuje 3 - 9 úrovní nastavenia asistencie, uzamknutie elektrobicykle kódom PIN a mnohými ďalšími funkciami. Pre rýchly rozjazd je Tracer vybavený, rovnako ako ostatné modely značky AGOGS, tlačidlom BOOST s funkciou rozjazdu, okamžitého výkonu motora a tiež "walk by" módom pre zdolávanie najvyšších prevýšenie. Elektromotor značky BAFANG s max. Výkonom 500W bol špeciálne upravený pre tichý chod a ideálne funkčnosť s kazetou prehadzovačky.
 
Srdcom elektrobicykle je vždy jeho batérie. Pre model AGOGS Tracer bola špeciálne navrhnutá batérie s článkami SONY Hi-power Konion s kapacitou 480Wh. Tento typ článkov zvláda vysoké vybíjacie prúdy a teda aj strmé stúpania s maximálnou asistenciou elektromotora. Popri základnej kapacity 480Wh možno objednať XL batériu s kapacitou 630Wh pre dlhé trasy. 
 
Modely AGOGS Tracer sú ponúkané vo vysoko lesklej čiernej signálne farbe s doplnkovou žltú v odtieni Spring Breeze.
 
Možné ich kúpiť aj vo verzii Cross.
 
Rám Zosilnený Aluminium 6061.T6
Batérie LG, 16Ah (576Wh)
Motor Bafang M300 250W 80Nm
Prešmykač microSHIFT, 9 rychlostí
Kola Maxxis Overdrive 28"
Odpruženie RST, uzamykateľné, s nastavením tuhosti.
Brzdy Kotoučové hydraulické, 160 mm
Ovládanie 3-tlačidlový display, 5-stupňová asistencie
Bike dimension HxD 110x188 cm