AGOGS SUV

Farby:

Silver

Odporúčaná cena:

€ 1 998,00
€ 1 652,00 bez DPH

Foto / video

Tento e-bike bude jazdiť na všetkom a všetko unesie. V meste aj v teréne.

Na trhu je zatiaľ menej rozšírený, ale na západných trhoch patrí k najrýchlejšie rastúcim segmentom elektrických SUV, ktoré sú určené na zábavu aj na efektívne cestovanie po meste s batožinou.

Vďaka masívnemu a tuhému rámu a technológii 27,5" ráfikov so širokými pneumatikami známymi z horských e-bikov, ale s dezénom prispôsobeným na jazdu po asfalte, sa označuje podobne ako v automobilovom priemysle - Sport Utility Vehicle E-bike.

Tento mimoriadne všestranný elektrobicykel, vybavený predným a zadným nosičom švédskeho systému Walleräng Modular System, umožňuje nekonečné množstvo variantov prepravy nákladu priamo na elektrobicykli. Nosnosť jazdca + nákladu je až 160 kg.

Môžete si vybrať medzi 2 kapacitami plne integrovanej batérie: 13 Ah alebo 16 Ah, čo zaručuje autonómiu bicykla na 70 - 90 km na jedno nabitie (jazdec 70 kg + náklad 20 kg, maximálne zvolená asistencia). Batériu možno nabíjať pomocou dodanej 2A cestovnej nabíjačky, voliteľne je k dispozícii aj 5A Turbo nabíjačka alebo nabíjací kábel pre sieť nabíjacích staníc Powerbox.

Predná vidlica Zoom s odpružením s jedným tlmičom (30 mm), gélové sedlo Selle Royal s príslušenstvom SR Integrated Clip System. Hlavné predné svetlo napájané batériou s výkonom 6000 lm, zadné svetlo napájané batériou. Kvalitné pedále (platformy) Wellgo XL s protišmykovým gumovým povrchom. Predné a zadné dlhé hliníkové blatníky s gumovou klapkou. 

Pneumatiky CST ALL TERRAINS 27,5" so šírkou 2,1" a nízkym valivým odporom sú určené na všetky povrchy v suchých a mokrých podmienkach (okrem hlbokého bahna) a zvládnu štrk, trávu alebo piesok. Tento plášť umožňuje vysokú rýchlosť na tvrdom povrchu a spoľahlivú trakciu v teréne.

Funkcie displeja: 
Priemerná rýchlosť, Maximálna rýchlosť, Aktuálna dĺžka cesty, Celkový počet prejdených kilometrov (ODO), Stav batérie v % a aktuálne napätie batérie (V), Aktuálny čas.

Analýza jazdy:
Percentuálne využitie jazdných režimov, priemerný výkon motora, maximálny výkon motora, spotreba kalórií jazdca, podiel jazdca / elektrobicykla na jazdnom výkone.

Nízky vystužený rám v jednej veľkosti pre jazdcov vysokých 160 - 195 cm v elegantnom antracitovo sivom alebo svetlosivom lakovaní s bočným dizajnom s nápisom PUROSANGUE (taliansky "plnokrvník") a motívom žrebca na hlavnej korunke rámu.

Rám Alloy
Batérie PANASONIC 13 Ah nebo 16 Ah
Motor SHENGYI 36V
Prešmykač Shimano 7 speeds
Odpruženie Zoom Suspension Fork
Brzdy Clarks Hydraulic Brake