Tracer Woman

Odporúčaná cena:

€ 1 283,00
€ 1 061,00 bez DPH

Foto / video

Elektrický bicykel stvorené pre celodenné cesty po meste a aj dlhé výletné trasy

Tracer je trekingový elektrobicykel, ktorý je špeciálne konštruovaný pre Vaše príjemné cestovanie. Kapacita jeho batérie vás nesklame na cestách do práce ani na dlhých výletoch.
 
Tracer je vybavený kolesami s priemerom 28 palcov a vďaka tomu lepšie drží stopu a kladie veľmi nízky valivý odpor. Zvolené plášťa sú univerzálne do terénu aj na ceste.
 
Samotné elektrobicykel je dielmi špeciálnej konštrukcii rámu váži len mierne cez 19 kg, uvezie ale jazdcov s hmotnosťou až 125 kg. Môžete si vybrať z dvoch veľkostí rámov - 19 a 21 palcov, čo je ideálne pre osoby medzi 160 až 195 cm (ale vieme bicykel upraviť aj pre dlháňov).
 
Výbava elektrobicykle zahŕňa 10tich rýchlostný prehadzovač Shimano Deore, uzamykateľnú vidlicu RST Sofi a výškovo nastaviteľný predstavec značky Promax.
 
Pohyb jazdca - šliapanie - sníma kadenční sensor od nemeckej firmy FAG integrovaný v stredovom zložení. Užívateľ elektrobicykel ovláda prostredníctvom odolného podsvieteného displeja na riadidlách, ktorý umožňuje 5 úrovní nastavenia asistencie. Pre rýchly rozjazd je Tracer vybavený, rovnako ako ostatné modely značky AGOGS, tlačidlom BOOST s funkciou rozjazdu, okamžitého výkonu motora a tiež "walk by" módom pre zdolávanie najvyšších prevýšenie. Elektromotor značky BAFANG s max. Výkonom 500W bol špeciálne upravený pre tichý chod a ideálne funkčnosť s kazetou prehadzovačky.
 
Srdcom elektrobicykle je vždy jeho batérie. Pre model AGOGS Tracer bola špeciálne navrhnutá batérie  s kapacitou 570Wh. Tento typ článkov zvláda vysoké vybíjacie prúdy a teda aj strmé stúpania s maximálnou asistenciou elektromotora. Popri základnej kapacity 570Wh možno objednať XL batériu s kapacitou 630Wh pre dlhé trasy. 
 
Modely AGOGS Tracer sú ponúkané vo vysoko lesklej čiernej signálne farbe s doplnkovou žltú v odtieni Spring Breeze.
 
 
Rám Vystužený hliník 6061.T6, 17'5"
Batérie Li-Ion 36V/11Ah (400Wh) or XL 36V/16Ah (600Wh), Vymeniteľný a uzamykateľný, režim spánku
Motor Bafang H6 type, 36V/250W (500W max.), s 9-kolíkovým konektorom IP
Prešmykač Shimano Acera, 10 rýchlostná kazeta 11T - 36T
Kola KENDA Kourier 28"
Odpruženie ZOOM 189 AMS, 65 mm
Brzdy Shimano M396 kotúčová brzda 160 mm
Sensor FAG digital sensor (32 IPR) integrovaný do spodného držiaka
Ovládanie displej s troma tlačidlami, asistencia v piatich úrovniach, Tlačidlo BOOST pre rýchly štart a zrýchlenie