AGOGS Barack

Odporúčaná cena:

€ 1 166,00
€ 964,00 bez DPH

Foto / video

Elektrobicykel AGOGS Barack pre tých kto hľadajú zmenu - zmenu sve každodenné dopravy.

Vďaka ideálnemu pomeru váhy a výkonu prejdete mestom rýchlo a vo vašom štýle. Elektrobicykel AGOGS Barack si vezmete so sebou domov alebo do kancelárie. Jedná sa pravdepodobne o najrýchlejší elektro-skladačku na trhu.

Barack je veľmi odolný elektrobicykel pripravený na dennú jazdu v ľubovoľných poveternostných podmienkach. Ponúka robustný, matne čierny rám s atraktívnym potlačou, výhradne značkové cyklo-komponenty, dokonalú ochranu reťaze a prehadzovačky, skladací mechanizmus "všetko jednou rukou" a agresívne plášte s vonkajšou ochranou proti prepichnutiu.

Barack má super-jednoduché ovládanie, stačí stlačiť zelené tlačidlo a vyjsť. Softvér riadiacej jednotky sme prispôsobili pre veľmi rýchly štart. A vďaka unikátnemu červenému tlačidlu push-button (BOOST) nezostanete trčať za autami ani v prípade veľmi strmého stúpania. Popri základnej kapacity 400Wh možno objednať XL batériu s kapacitou 530Wh pre dlhé trasy. 
 
Za niekoľko sekúnd bicykel zložíte do kufra automobilu alebo s ním môžete cestovať aj vo vlaku, električke a autobusu. Ideálnym spoločníkom je tiež na dlhé cesty, napríklad aj na lodi.
Batérie Li-Ion SONY Konion V3 Hi-power 36V / 11Ah (400Wh), XL 36V / 14.5Ah (530Wh) alebo 36 / 16Ah (600Wh), vyberateľnú a uzamykateľná, Mód spánku
Motor Bafang H-type, 36V / 250W (500W max.), Bezkartáčový v zadnom náboji, asistencia šliapania (PAS) / tlačidlo Boost
Prešmykač MicroSHIFT (8 gears)
Kola Ráfky: 20 ", dvojité z hliníka, Plášť: Kenda 20" x 1,75 "alebo 20" x1,95 "K štít, odolné proti prepíchnutí
Odpruženie Predná vidlica Zoom Forgo 520 AMS s predpätím, zavesenie na sedadlo s predpätím
Brzdy V type Tektro C310
Sensor Pomocný senzor pedála (PAS): Snímač rýchlosti (32 IPR) je integrovaný do spodného konzola
Ovládanie Tlačidlo BOOST pre jednoduché spustenie, zrýchlenie a funkciu Push-up