Colours:

Black

Temporarily unavailable

Photo / video

Elektrobicykel AGOGS Barack pre tých kto hľadajú zmenu - zmenu sve každodenné dopravy.

Vďaka ideálnemu pomeru váhy a výkonu prejdete mestom rýchlo a vo vašom štýle. Elektrobicykel AGOGS Barack si vezmete so sebou domov alebo do kancelárie. Jedná sa pravdepodobne o najrýchlejší elektro-skladačku na trhu.

Barack je veľmi odolný elektrobicykel pripravený na dennú jazdu v ľubovoľných poveternostných podmienkach. Ponúka robustný, matne čierny rám s atraktívnym potlačou, výhradne značkové cyklo-komponenty, dokonalú ochranu reťaze a prehadzovačky, skladací mechanizmus "všetko jednou rukou" a agresívne plášte s vonkajšou ochranou proti prepichnutiu.

Barack má super-jednoduché ovládanie, stačí stlačiť zelené tlačidlo a vyjsť. Softvér riadiacej jednotky sme prispôsobili pre veľmi rýchly štart. A vďaka unikátnemu červenému tlačidlu push-button (BOOST) nezostanete trčať za autami ani v prípade veľmi strmého stúpania. Popri základnej kapacity 400Wh možno objednať XL batériu s kapacitou 530Wh pre dlhé trasy. 
 
Za niekoľko sekúnd bicykel zložíte do kufra automobilu alebo s ním môžete cestovať aj vo vlaku, električke a autobusu. Ideálnym spoločníkom je tiež na dlhé cesty, napríklad aj na lodi.
Frame Aluminium 6061.T6, vyztužený, skladací
Battery Li-Ion, články SONY 11Ah/36V (400 Wh), Alternatívne: XL batérie 530Wh (14.5Ah),vyberateľná, uzamykateľná, spánkový mód
Motor Bafang H-type, 36V/250W (500W max.), bezkartáčový v zadnom náboji, asistovanej šliapanie (PAS) / Boost tlačítko
Derraileur MicroSHIFT (8 rýchlostí)
Wheels ráfiky: 20", alloy twin wall, plášte: Kenda 20" x 1,75" or 20"x1,95" K shield, odolné proti prerazeniu
Suspension Zoom Forgo 520 AMS s nastavenia predpätia, pozastavenie na sedlovku s nastavenia predpätia
Brakes V typ Tektro C310
Sensor Integrovaný rýchlostný senzor, 32 IPR (inpulsov na otáčku)
Controls LED podsvícený displej s možností změny asistence plus tlačítko BOOST pro snadný rozjezd, akceleraci a funkci Push-up