AGOGS Barack

Odporúčaná cena:

€ 1 166,00
€ 964,00 bez DPH

Foto / video

Elektrobicykel AGOGS Barack pre tých kto hľadajú zmenu - zmenu sve každodenné dopravy.

  • Elektrobicykel BARACK od značky AGOGS sa stal legendou medzi skladacími elektrobicyklami. BARACK borí mýty o tom, že elektrobicykel je len pre starých a slabých jazdcov. BARACK bude vaším „žihadlom“ do mesta.
  • BARACK ponúka robustný, matný čierny rám s atraktívnou potlačou. Sú zvolené výhradne značkové a odolné komponenty. BARACK má dokonalú ochranu reťaze (a vašich nohavíc) i prehadzovačky. Agresívne polo-terénne plášte Kenda s vnútornou aj vonkajšou ochranou proti prepichnutiu.
  • Skladací mechanizmus „všetko jednou rukou“ – celý bicykel zložíte za menej ako 10 sekúnd. Rozmery zloženého elektrobicykla sú len 90 x 80 x 40 cm, dĺžka rozloženého elektrobicykla je 150 cm. Je určený jazdcom od 150 do 200 centimetrov. Jeho nosnosť je 115 kg jazdec + náklad.
  • Svojho Baračka si vezmete so sebou domov, vojde sa s vami aj do malého výťahu, uložíte ho pod stôl v kancelárii, hodíte do kufra akéhokoľvek auta. Alebo ho vezmete so sebou zadarmo do vlaku, do električky, autobusu či na loď.
  • BARACK má super-jednoduché ovládanie pomocou kompaktného multifunkčného a podsvieteného LED displeja plus tlačidlo BOOST pre rýchlu akceleráciu a pomoc pri rozjazde.
  • Vďaka unikátnemu červenému tlačidlu BOOST nezostanete trčať medzi autami ani v prípade veľmi strmého stúpania (do 18 %). A to najdôležitejšie – výkonná lítiová batéria so značkovými článkami Panasonic a s kapacitou 400 až 600 Wh s integrovaným spánkovým režimom až na 120 km rýchlej jazdy.
  • Nová dizajnová rýchlo-nabíjačka AGOGS s nabíjacím prúdom 4 A má len 700 gramov. Štandardnú batériu nabijete na cestách na 50 % iba za 50 minút. Nabíjačku dostanete v štýlovej prednej taške AGOGS montovanej na riadidlá pre ľahký transport.
Batérie Li-Ion SONY Konion V3 Hi-power 36V / 11Ah (400Wh), XL 36V / 14.5Ah (530Wh) alebo 36 / 16Ah (600Wh), vyberateľnú a uzamykateľná, Mód spánku
Motor Bafang H-type, 36V / 250W (500W max.), Bezkartáčový v zadnom náboji, asistencia šliapania (PAS) / tlačidlo Boost
Prešmykač MicroSHIFT (8 gears)
Kola Ráfky: 20 ", dvojité z hliníka, Plášť: Kenda 20" x 1,75 "alebo 20" x1,95 "K štít, odolné proti prepíchnutí
Odpruženie Predná vidlica Zoom Forgo 520 AMS s predpätím, zavesenie na sedadlo s predpätím
Brzdy V type Tektro C310
Sensor Pomocný senzor pedála (PAS): Snímač rýchlosti (32 IPR) je integrovaný do spodného konzola
Ovládanie Tlačidlo BOOST pre jednoduché spustenie, zrýchlenie a funkciu Push-up