AGOGS Barack

Suggested price:

€ 1 102,00
€ 911,00 ex. VAT

Photo / video

Elektrobicykel AGOGS Barack pre tých kto hľadajú zmenu - zmenu sve každodenné dopravy.

Vďaka ideálnemu pomeru váhy a výkonu prejdete mestom rýchlo a vo vašom štýle. Elektrobicykel AGOGS Barack si vezmete so sebou domov alebo do kancelárie. Jedná sa pravdepodobne o najrýchlejší elektro-skladačku na trhu.

Barack je veľmi odolný elektrobicykel pripravený na dennú jazdu v ľubovoľných poveternostných podmienkach. Ponúka robustný, matne čierny rám s atraktívnym potlačou, výhradne značkové cyklo-komponenty, dokonalú ochranu reťaze a prehadzovačky, skladací mechanizmus "všetko jednou rukou" a agresívne plášte s vonkajšou ochranou proti prepichnutiu.

Barack má super-jednoduché ovládanie, stačí stlačiť zelené tlačidlo a vyjsť. Softvér riadiacej jednotky sme prispôsobili pre veľmi rýchly štart. A vďaka unikátnemu červenému tlačidlu push-button (BOOST) nezostanete trčať za autami ani v prípade veľmi strmého stúpania. Popri základnej kapacity 400Wh možno objednať XL batériu s kapacitou 530Wh pre dlhé trasy. 
 
Za niekoľko sekúnd bicykel zložíte do kufra automobilu alebo s ním môžete cestovať aj vo vlaku, električke a autobusu. Ideálnym spoločníkom je tiež na dlhé cesty, napríklad aj na lodi.
Batérie Li-Ion SONY Konion V3 Hi-power 36V/11Ah (400Wh) or XL 36V/14.5Ah (530Wh) and 36/16Ah(600Wh), Removable and Lockable, Sleep mode
Motor Bafang H-type, 36V/250W (500W max.), brushless in the rear hub, Assisted pedaling (PAS) / Boost button
Prešmykač MicroSHIFT (8 gears)
Kola Rims: 20", alloy twin wall, Tires: Kenda 20" x 1,75" or 20"x1,95" K shield, puncture resistant
Odpruženie Zoom Forgo 520 AMS front fork with preload adjustment, suspension on seatpost with preload adjustment
Brzdy V type Tektro C310
Sensor Pedal Assistance Sensor (PAS): speed sensor (32 IPR) integrated in bottom bracket
Ovládanie BOOST button for easy start, acceleration and Push-up function
Barva Black