AGOGS CityLiner Easy

Odporúčaná cena:

€ 1 166,00
€ 964,00 bez DPH

Foto / video

Spojenie veľmi elegantného rámu a príjemné plynulej jazdy bez námahy so zárukou kvality značky AGOGS.

Nová verzia robustného elektrobicykla AGOGS CityLiner Easy s nízkym nástupom a 26 palcovými kolesami je stvorená do mesta, ale vďaka dobrému odpruženiu je možná aj jazda po poľných a lesných cestách. Na rozdiel od modelu Class jeAGOGS CityLiner Easy vybavený jednoduchou aktiváciou asistencie jedným tlačidlom a vyznačuje sa minimálnou údržbou, vďaka čomu je tento model veľmi obľúbený tiež vo flotilách elektrobicyklov - v požičovniach a firmách. 

 

 
 

Rám farby brúseného hliníka so strieborno-šedo-čiernymi doplnkami disponuje nosnosťou skvelých 125kg, čo v kombinácii so silným (až 500W) SWXH elektromotorom umožní používať tento elektrobicykel aj pre doručovacie cargo služby. Popri základnej kapacity 400Wh možno objednať XL batériu s kapacitou 560Wh pre dlhé trasy. 

Za veľmi výhodnú cenu je AGOGS CityLiner Easy prekvapivo dobre vybavený. Ponúka sedemrýchlostnú prehadzovačku Shimano ACERA, špeciálne ebike plášte Kenda EUROTOUR, anatomické gripy s opierkou Velo, predné a zadné LED osvetlenie a  presný frekvenčný snímač s 2x 12 magnetmi.

Pustite si detailné predstavenie modelu CityLiner Easy

Batérie LG, kapacita 13Ah nebo 16Ah
Motor Bafang SWXH, 250W, 32Nm
Prešmykač microSHIFT, 8 rychlostí
Kola Ráfky: 26 "dvojitá, Pláště: Kenda EuroTour 1,75" odolné proti prepichnutiu
Odpruženie Zoom SWIFT 140, preload adjustment, 40mm zdvih, odpružená sedlovka Kind Shock 525
Brzdy Kotoučové hydraulické, 160 mm
Špeciály BOOST tlačidlo, dlhé ABS blatníky, 25kg nosič, anatomické sedlo, robustný stojan, LED predné a zadné svetlo, rukoväte s opierkou pre dlaň.
Sensor Senzor asistenta pedálu (PAS): Hallový snímač 2x12 IPR
Bike dimension HxD 110x188 cm