Elektromos kerékpár AGOGS LowStep

Odporúčaná cena:

€ 1 166,00
€ 964,00 bez DPH

Foto / video

Oceňovaný skladací elektrobicykel Agogs LowStep s nízkym nástupom pre maximálne pohodlie jazdy v každom veku.

Elektrobicykel AGOGS LowStep sa vyznačuje kvalitným spracovaním a značkovými komponentmi. Je vyrábané v zamatovo  čiernej alebo v striebornom lakovaní. AGOGS LowStep jednoducho zložíte do automobilu, preveziete, alebo ho odnesiete v špeciálnom prepravnom vaku. Najradšej na ňom ale budete jazdiť a jazdiť a jazdiť...

 

 
 

AGOGS LowStep je veľmi populárny elektrobicykel predovšetkým u skupiny zákazníkov nad 55 rokov. Je tomu tak vďaka veľmi nízkemu nástupu, akceptovateľnej hmotnosti a možnosti prenášať elektrobicykel. Veľmi jednoduchá je aktivácia pohonu prostredníctvom jedného tlačidla a prehadzovačke na rukoväti (gripshift). 

Elektrobicykel je naprogramovaný na veľmi pozvoľný štart a príjemnú jazdu s kapacitou batérie, ktorá vydrží až 60 kilometrov. Bicykel má veľmi komfortnú výbavu - plne odpružené gélové sedlo a nastaviteľné odpruženie prednej vidlice. Na rozdiel od podobných produktov na trhu je AGOGS LowStep navrhnutý aj pre jezdcov s hmotnosťou nad 110 kg a to vďaka špeciálne zosilnenému rámu na najviac namáhaných miestach. Popri základnej kapacity 400Wh možno objednať XL batériu s kapacitou 530Wh pre dlhé trasy. 

Pustite si detailné predstavenie modelu LowStep

Rám Skladací, zosilnený vo zvaroch, Hliník 6061.T6
Batérie Li-Ion SONY Konion V3 Hi-power 36V / 11Ah (400Wh) alebo XL 36V / 14.5Ah (530Wh) / 36V / 16Ah (600Wh), vyberateľnú a uzamykateľnou, Mód spánku
Motor Bafang H-type, 36V / 250W (500W max.), Bezkartáčový v zadnom náboji
Prešmykač MicroShift DS85, 7 rýchlostí (zubov 14T - 28T), radenie Grip Shift
Kola Ráfiky: 20 ", hliníková zliatina, Plášte: Kenda 20" x 1,75 "K shield, odolný proti prepichnutiu
Odpruženie Zoom Forgo AMS, 40mm zdvih s nastavením tuhosti. Uzamykateľné.
Brzdy Tektro C310, V-brake
Špeciály Tlačidlo Boost, dlhé ABS blatníky, nosič, odpružená sedlovka, anatomické sedlo, stojan, LED predné a zadné svetlá.
Sensor Bafang rýchlostný sensor 32 IPR v spodnej konzole