Agogs Tracer

Odporúčaná cena:

€ 1 322,00
€ 1 093,00 bez DPH

Foto / video

Elektrický bicykel stvorené pre celodenné cesty po meste a aj dlhé výletné trasy

Tracer je trekingový elektrobicykel, ktorý je špeciálne konštruovaný pre Vaše príjemné cestovanie. Kapacita jeho batérie vás nesklame na cestách do práce ani na dlhých výletoch.
 
Tracer je vybavený kolesami s priemerom 28 palcov a vďaka tomu lepšie drží stopu a kladie veľmi nízky valivý odpor. Zvolené plášťa sú univerzálne do terénu aj na ceste.
 
Samotné elektrobicykel je dielmi špeciálnej konštrukcii rámu váži len mierne cez 19 kg, uvezie ale jazdcov s hmotnosťou až 125 kg. Môžete si vybrať z dvoch veľkostí rámov - 19 a 21 palcov, čo je ideálne pre osoby medzi 160 až 195 cm (ale vieme bicykel upraviť aj pre dlháňov).
 
Výbava elektrobicykle zahŕňa 9tich rýchlostný prehadzovač Shimano Deore, uzamykateľnú vidlicu RST Sofi a výškovo nastaviteľný predstavec značky Promax.
 
Pohyb jazdca - šliapanie - sníma kadenční sensor od nemeckej firmy FAG integrovaný v stredovom zložení. Užívateľ elektrobicykel ovláda prostredníctvom odolného podsvieteného displeja na riadidlách, ktorý umožňuje 5 úrovní nastavenia asistencie. Pre rýchly rozjazd je Tracer vybavený, rovnako ako ostatné modely značky AGOGS, tlačidlom BOOST s funkciou rozjazdu, okamžitého výkonu motora a tiež "walk by" módom pre zdolávanie najvyšších prevýšenie. Elektromotor značky BAFANG s max. Výkonom 500W bol špeciálne upravený pre tichý chod a ideálne funkčnosť s kazetou prehadzovačky.
 
Srdcom elektrobicykle je vždy jeho batérie. Pre model AGOGS Tracer bola špeciálne navrhnutá batérie  s kapacitou 700 Wh (19,2 Ah). Tento typ článkov zvláda vysoké vybíjacie prúdy a teda aj strmé stúpania s maximálnou asistenciou elektromotora.
 
Modely AGOGS Tracer sú ponúkané vo vysoko lesklej čiernej signálne farbe s doplnkovou žltú v odtieni Spring Breeze.
 
 
Rám Zosilnený Alu 6061.T6
Batérie Li-Ion 36V/19,2Ah (700Wh), Vyberateľná a zamykateľná, Mód spánku
Motor Bafang H6 type, 36V/250W (500W max.), 9 pin IP plug
Prešmykač Shimano Acera, 9 speed casette 11T - 36T.
Kola KENDA Kourier 28"
Odpruženie ZOOM 189 AMS, zdvih 65 mm
Brzdy Tektro Vela s diskami s priemerom 160 mm
Sensor FAG digitálny senzor (32 IPR), integrovaný
Ovládanie 3 Tlačidlový display, 5-stupňová asistencie, tlačidlo BOOST pre rýchly štart a zrýchlenie
Bike dimension HxD 106x190 cm