AGOGS Tracer Cross

Veľkosť rámu:

19" 21"

Farby:

Black

Dočasne nedostupné

Foto / video

Je pred vami dlhá cesta? S novým elektrobicyklom Tracer ju zvládnete bez problémov.

Vzhľadom k veľmi nízkej hmotnosti (iba 16 kg bez batérie) a 10 rýchlostné prehadzovačke sa teraz môžete dostať ďalej za kratšiu dobu a užiť si celodenné výlety po spevnených komunikáciách. Uvezie ale jazdcov s hmotnosťou až 125 kg

Tracer Cross je na 28 palcových kolesách, v dvoch veľkostiach rámu a dvoch prevedeniach - ako krossové elektrobicykel s minimálnou váhou .

Výbava elektrobicykle zahŕňa 10tich rýchlostný prehadzovač Shimano Deore, uzamykateľnú vidlicu RST Sofi a výškovo nastaviteľný predstavec značky Promax, CNC obrobený dvojitý kryt prevodníka pre perfektné vedenie reťaze. Elektrobicykel je vybavený stabilným skladacím stojanom na zadnej stavbe a penovými držadlami. 

Pohyb jazdca - šliapanie - sníma kadenční sensor od nemeckej firmy FAG integrovaný v stredovom zložení. Užívateľ elektrobicykel ovláda prostredníctvom odolného podsvieteného displeja na riadidlách, ktorý umožňuje 3 - 9 úrovní nastavenia asistencie, uzamknutie elektrobicykle kódom PIN a mnohými ďalšími funkciami. Pre rýchly rozjazd je Tracer vybavený, rovnako ako ostatné modely značky AGOGS, tlačidlom BOOST s funkciou rozjazdu, okamžitého výkonu motora a tiež "walk by" módom pre zdolávanie najvyšších prevýšenie. Elektromotor značky BAFANG s max. Výkonom 500W bol špeciálne upravený pre tichý chod a ideálne funkčnosť s kazetou prehadzovačky.

Srdcom elektrobicykle je vždy jeho batérie. Pre model AGOGS Tracer bola špeciálne navrhnutá batérie s článkami SONY Hi-power Konion s kapacitou 480Wh. Tento typ článkov zvláda vysoké vybíjacie prúdy a teda aj strmé stúpania s maximálnou asistenciou elektromotora. Popri základnej kapacity 480Wh možno objednať XL batériu s kapacitou 630Wh pre dlhé trasy. 

Modely AGOGS Tracer sú ponúkané vo vysoko lesklej čiernej signálne farbe s doplnkovou žltú v odtieni Spring Breeze.

Možné ich kúpiť aj ako trekkingový elektrobicykel s maximálnou výbavou nosičmi, blatníky a výkonným osvetlením. 
 
 
Rám Zosilnený hliníkový 6061.T6, veľkosť 19 "/ 21"
Batérie SONY Konion 480Wh (13.2Ah/36V) alebo XL 36V/17.5Ah (630Wh),
Motor BAFANG, 36V/250W (500W max.), 9 pin IP plug
Prešmykač Shimano Deore, 10 rýchlostí, pastorky 11T - 36T
Kola Ráfiky: AlexRims DH19 700C; Pneumatiky: KENDA Kross Cyclo, 700x35C , reflexný pruh 3M
Odpruženie RST Sofi, zdvih 60mm, uzamykatelná, s reguláciou tuhosti
Brzdy V-brake, Tektro 837AL
Špeciály Stojan na zadnej stavbe, VELO profi penové gripy, USB napájanie na displayi, CAN bus prepojenie komponent
Sensor Pedal Assistance Sensor (PAS): FAG BBRS (speed sensor 32 IPR)
Ovládanie PINom chránený multifunkčný, programovateľný LCD displej, s LED podsvietením, až 9 asistenčných modu, USB napájanie na displeji