Warranty

Predĺžená záruka na elektrobicykel AGOGS

Ďakujeme Vám za dôveru pri nákupe kvalitného elektrobicykle značky AGOGS electric bikes a veríme , že Vám bude dlho a dobre slúžiť .

Vykonaním registrácia Vášho elektrobicykle získate navyše o 2 roky predĺženú záruku na rám vášho nového elektrobicykle . Záruka sa týka akéhokoľvek vady rámu elektrobicykle , alebo jeho častí ( vr. skladacieho mechanizmu pri skladacích elektrobicyklov ) , ktorá vznikne vadou materiálu , alebo zvarov , a to po dobu plných 48 mesiacov od nákupu . Záruka sa nevzťahuje na poškodenie alebo zničenie rámu , ktoré môže vzniknúť nehodou na bicykli , alebo externými vplyvmi .

Po odoslaní formulára budú Vaše dáta overená pracovníkmi expedície a ak bude všetko zadané správne , najneskôr do 4 pracovných dní Vám zašleme email s potvrdením registrácie . Ten si prosím vytlačte a uschovajte spoločne so Záručným listom elektorkola pre možnosť uplnatnění predĺženej záruky .

Registrujte svoj elektrobicykel

..

Položky označené * je nutné pre odoslanie formulára vyplniť , ďakujeme .

 

ekolo.cz s.r.o. IČO : 27141659 , ako spracovateľ osobných údajov , s poskytnutými dátami nakladá podľa znenia Zákona o ochrane osobných údajov č 101/2000 Z. z .. Odoslaním registrácie sa nezaväzujete k žiadnemu právnemu úkonu . Po kontrole zadaných údajov Vám bude emailom zaslané Potvrdenie o registrácii elektrobicykle , ktorým sa preukážete pri prípadnom využití poskytnutej predĺženej záruky .